Vår personal

personal_peter_b

Peter Bernhardsson

Säljare, Sverige
+46 70-389 02 32
+46 934-202 32
peter.bernhardsson@aluman.se

personal_peter_j

Peter Jennerfors

Säljare, Sverige
+46 934-202 45
+46 70 642 09 44
peter.jennerfors@aluman.se

Emil-Linder

Emil Linder

Säljare, Sverige & Danmark
+46 70-302 83 89
emil.linder@aluman.se

personal_jan_e

Jan Espen Fylling

Säljare, Norge
+46 70-607 90 90
+46 934-202 33
jan.espen.fylling@aluman.se

personal_mikael_s

Mikael Sjöstedt

Projektingenjör
+46 934-202 42
+46 70 238 68 98
mikael.sjostedt@aluman.se

personal_per_a

Per Andersson

Projektingenjör
+46 934-202 57
+46 70-257 73 23
per.andersson@aluman.se

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ove Andersson

Produktionschef
+46 70-280 33 35

ove.andersson@aluman.se

personal_urban_l

Urban Löfqvist

Försteman Produktion
+46 70-235 60 15

urban.lofqvist@aluman.se

personal_ellinor_c

Ellinor Carlsson

Ekonomi
+46 70-246 81 71
+46 934-202 43
ellinor.carlsson@aluman.se

personal_hans_g

Hans Granholm

VD
+46 934-202 41
+46 70-280 22 40
hans.granholm@aluman.se

Offertförfrågan

Information om offertförfrågan

För att skicka en offertförfrågan behöver ej alla fält vara ifyllda.

Fyll i de uppgifter Ni anser att vi behöver för att kunna skapa en offert. Det underlättar dock självklart om vi för svar på frågorna som anges i underlaget. Ni kan också bifoga ritningar under Dokument.

Lägg redan från början in de antal fönster och dörrar förfrågningen avser. Man kan ej lägga till fler fönster eller dörrar i efterhand.

Vid eventuella ändringar efter gjord förhandsgranskning klickar Ni på Förhandsgranska igen för att uppdatera.

Efter accepterad förhandsgranskning klickar Ni på Skicka offertförfrågan. Er förfrågan skickas då till våra säljare. Vi återkommer med offert eller eventuella frågor inom kort.

På återhörande

Alab Aluman AB
Snickarvägen 3
SE-915 34 Ånäset Sweden
Tel +46 934-202 40 Fax +46 934-202 49
sales@aluman.se


Lägg till

Lägg till ett fönster
Lägg till en dörr

Specifikation för vägg och kulör

Lägg till ett dokument

Leverens/fakturaadress

Övrig information